Aşk ve Mucize (Sihir/Tiyatro)

Aşk ve Mucize (Sihir/Tiyatro)

Tiyatro Keyfi sunar: Kubilay QB Tunçer ile AŞK VE MUCİZE

İki Versiyonlu: Yetişkin ve Çocuk
Temposu hiç düşmeyen, interaktif  ve tiyatral bir sihir şovu!

Las Vegas’tan Sydney’e dünya şehirlerinde ve Türkiye’de 16 yıldır aralıksız gösteriler yapan, onbinlerce seyirci ile buluşan, MERLIN ödüllü, dünyaca ünlü sihirbaz Kubilay QB Tunçer bu yıl Tiyatro Keyfi ile yeni bir şovla izleyici karşısına çıkıyor:

“AŞK VE MUCİZE”

O bir sahne sihirbazı! Oyun yazarı! Senarist! Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu! Veeee Uluslararası Sihirbazlar Derneği   (International Magicians Society) tarafından, David Copperfield, Chris Angel, Jeff McBride gibi sihirbazların aldığı Merlin Ödülü’nün sahibi bir sanatçı!

Temponun hiç düşmeyen, Kabare Sihirbazlığı denen baştan sona interaktif oyun bugüne kadar gördüklerinizden tamamen farklı!  Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz, Bir Zamanlar Anadolu’da gibi büyük filmlerde önemli rollere hayat veren Kubilay Tunçer, hem tiyatro oyunculuğunu hem de yazarlığını ustaca kullanarak, şovu bütünüyle tiyatral bir sahneleme ile sergiliyor. Sahnede yarattığı karakter seyirci ile kurduğu sıcak ilişki, sihirin yarattığı etki ve ustaca örülmüş oyunun kurgusu, seyirciyi başından sonuna içinde sürüklüyor.

Bu, bir aile gösterisi. Her yaştan izleyici oyunlara katılabiliyor.

Seyirciler, yaklaşık 70 dakika boyunca büyülü bir hava soluyorlar.

*Türkçe / İngilizce sahnelenme olanağı bulunmaktadır.

Fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=Yhl17xoaRCU

X